Jméno:
Heslo:
   

 

Jak nás najdete              Obrázky z blízkého okolí Obrázky z interiéru                            Slevy - karta hosta
Kamera OnLine Skiareál Benecko Cykloturistická a lyžařská mapa Sněhové zpravodajství

 

 U nás získáte cenově velice výhodné ubytování po celý rok v jednom z nejkrásnějších míst krkonošského národního parku s množstvím příležitostí pro letní i zimní rekreaci a sporty. Ubytování dva čtyř až pěti lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením v každém pokoji a jeden čtyřlůžkový apartmán. Vlastní kuchyňské linky umožňují levný způsob stravování. Případně je možné zamluvit stravování v blízké horské ubytovně vzdálené 100m od domu.Přímo udomu se nachází sedačková lanovka. K dispozici vlastní parkoviště. Hosté mohou využít společenskou místnost. V létě je k dispozici zahradní gril, dětské hřiště a venkovní krytý bazén.

 

  Nejbližší sjezdovky Sedačková lanovka se nachází přímo u objektu cca 10m. Nemusíte nikam nosit lyže, protože přímo od nás dojedete k nátupišti  lanovky a ze sjezdovky přijedete zase až k chlaupě odkud je vidět  část sjezdovek. Benecko leží na vrcholcích Krkonoš, kde je dostatek  příležitostí také pro běžecké lyžování. V blízkosti je i volejbalové hřiště  a koupaliště. Podél cesty teče horská bystřina, jež pramení v nedaleké  studánce na svahu. Stráň za domem pod lesem je na jaře pokrytá  kobercem bledulek, sněženek a dalších vzácných horských rostlin.  Penzion je vhodný pro individuální i rodinnou rekreaci, ale také pro  společná setkání i několika rodin, přátel a známých. Oddělené ložnice  s vlastním sociálním vybavením poskytují dostatečné soukromí a nová  společenská místnost s kuchyňským koutem umožní společné setkání a zábavu. Interiéry jsou moderně vybaveny. Pro pobyt v létě je k dispozici venkovní krytý bazén, venkovní krb s posezením, dětské hřiště a malé jezírko. Pro stravování je možné využít vlastní vybavené kuchyně, případně objednat snídaně nebo se stravovat v blízkých restauracích.

 Provozovatelé: Monika a  Petr Erlebachovi    Štěpanická Lhota 9   Benecko  514 01      Jilemnice 

 Telefonní kontakty: 
  728169929, 720331495
  481582168 
 e-mail: unas.ulanovky@email.cz

 Rádi zodpovíme Vaše dotazy

TOPlist

 Provozovatel: Monika Erlebachová, tel. 481 582 168, e-mail: unas.ulanovky@email.cz